Konkurs -

Konkurs - "Rowerowe szaleństwo"

Samorząd szkolny w ramach projektu „Rowerowe szaleństwo” zaprasza uczniów naszej Szkoły do udziału w konkursie wiedzy o  przepisach ruchu drogowego i wzięcia udziału we wspólnej przejażdżce rowerowej.

Konkurs odbędzie się 17 maja na długiej przerwie. W holu Liceum rozdawane będą karty konkursowe z pytaniami dotyczącymi przepisów ruchu drogowego. Dla osób z  najlepszymi wynikami przewidziane są nagrody w postaci gadżetów rowerowych.

Tego samego dnia o godzinie 15:30 odbędzie się wspólna przejażdżka rowerowa. Rozpocznie się spotkaniem z absolwentem naszej Szkoły – Jakubem Zającem, następnie wręczone zostaną nagrody za konkurs wiedzy o przepisach ruchu drogowego i udamy się na wspólną, godzinną przejażdżkę rowerową po okolicy.

Do wzięcia udziału zachęcamy nie tylko jeżdżących na rowerze, ale także innych środkach transportu takich jak hulajnoga, rolki.
Projekt “Rowerowe szaleństwo” jest finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.