7. Bieg im. o.Józefa Jońca

07.04.2017

W czwartek 6 kwietnia reprezentacje Gimnazjum i Liceum wyruszyły w długą podróż do stolicy Wielkopolski, aby uczestniczyć w Siódmym Poznańskim Biegu Józefa Jońca. Impreza rozpoczęła się 7-go kwietnia o godz. 11.00.  W dwunastu biegach łącznie uczestniczyło 1400 biegaczy. Nasze reprezentacje składały się z 10 uczniów  oraz opiekunów - Dyrektora o. Edwarda Kryściaka i Dominika Kuliga, którzy również wzięli udział w biegu Open.

Liceum reprezentowali: Wiktoria Kozłowska, Natalia Żukowska, Karol Zawisza i Jan Uthke.
Z Poznania sportowcy przywieźli pamiątkowe medale. Natalia Żukowska z klasy 2f zajęła trzecie miejsce  w swojej kategorii wiekowej. Wszyscy zadowoleni wrócili do Krakowa, zapowiadając chęć udziału w tej fantastycznej imprezie biegowej już za rok.