PijarPlus

PijarPlus - o co chodzi?
Oczywiście chodzi o modlitwę. Wierzymy, że takich będziemy mieć pijarów - kapłanów i braci zakonnych - jakich sobie wymodlimy. Dzięki modlitwie podejmowanej w różnych zakątkach naszej Ojczyzny i o różnych porach przez siedem dni w tygodniu Pan łaskawie spojrzy na Zakon Pijarów i pośle do pracy z dziećmi i młodzieżą nowych braci.
Jeżeli przemawiają do Ciebie słowa Jezusa: "proście Pana żniwa...", to zapraszamy do wspólnego działania: dołącz do modlitwy o nowe powołania do Zakonu Pijarów i raz w tygodniu poświęć chwilę swojego czasu na modlitwę.
Jak dołączyć do modlitwy? Trzy kroki przed Tobą.

Zarejestruj się na PijarPlus
Zapraszamy Cię! Dołącz do wspólnoty ludzi modlących się o nowe powołania. Wejdź na stronę PijarPlus.pl i wypełnij formularz, załóż swój profil na stronie naszej wirtualnej wspólnoty.

Wybierz swój termin modlitwy
Decydując się na duchowe wsparcie młodych ludzi rozeznających powołanie wybierasz sobie dzień, godzinę i okres w jakim będziesz podejmował regularną modlitwę. Miesiąc, trzy miesiące, pół roku czy rok, a może jeszcze dłużej...

Wymódl sobie Pijara!
Bądź wierny modlitwie. Nie przestawaj. Jesteś wsparciem dla wielu młodych, którzy stoją na rozdrożach życiowych dróg. Inspiracji możesz szukać w naszym MODLITEWNIKU.

Link do filmu promującego: https://youtu.be/vw_LJYJf4Js