Ogólnopolskie olimpiady i konkursy

 KoKo 

   

 

 

 

 

Konkursy i olimpiady w roku szkolnym 2016/2017

 

 

Konkursy i olimpiady językowe

  Rafał Prokop z klasy 2b  został zakwalifikowany z wyróżnieniem do części ustnej okręgowego Olimpiady Języka Łacińskiego.

  Maria Smorąg z klasy 2f  została zakwalifikowana do etapu okręgowego Olimpiady Języka Francuskiego.

 

 Konkursy i olimpiady historyczne oraz wiedzy o społeczeństwie

   Do drugiego etapu Olimpiady Historycznej zakwalifikowali się: Justyna Mańko (3a), Krzysztof Hernik (2b), Rafał Prokop (2b) i Jan Boczkowski (3b).

Do etapu okręgowego Olimpiady o Państwie i Prawie przeszedł Krzysztof Pelc (3b).

Rafał Prokop z klasy 2b zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Tematycznej "Losy żołnieża i dzieje oręża polskiego".

 

Konkursy i olimpiady fizyczne

W  Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO Andrzej  Żarnowski (3c) uzyskał wyróżnienie,  zdobywając  tytuł Taona.

Do drugiego etapu Olimpiady " O Diamentowy Indeks AGH" z fizyki zakwalifikowali się: Michał Jędrys (2c) i Jakub Semczyszyn (3c).

Do części teoretycznej etapu okręgowego Olimpiady Fizycznej awansowali: Andrzej Żarnowski (3c), Jakub Szurlej (2c) i Nazar Kordiumov (2c).

Konkursy i olimpiady chemiczne

Do etapu finałowego Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej awansowało 9. naszych uczniów:  Filip Bednarek, Kinga Szymańska, Aleksandra Wrońska z klasy 2e; Kinga Nowak, Maria Smorąg, Maja Zarzycka, Bogusława Wrońska i Jan Szerocki z klasy 2f oraz Tomasz Seredyński z klasy 3e.

 

Konkursy i olimpiady matematyczne

W konkursie Maks Matematyczny Krzysztof Surówka z klasy 1c uzyskał 1. miejsce w województwie i 5. miejsce w kraju, zostając tym samym laureatem tego konkursu.

Agnieszka Kamień z klasy 3c została laureatką pierwszego stopnia konkursu  matematycznego "O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej".

Do II etapu Olimpiady " O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki zakwalifikowali się:

klasa 2c- Radosław Bielecki, Michał Jędrys, Jakub Słowiak
Klasa 3c- Martyna Bednarczyk, Agnieszka Kamień, Michał Magiera, Kacper Olkuski, Marzena Pepera, Jakub Semczyszyn, Dominika Woźniczka, Mikołaj Stoch, Hubert Romańczyk

 

Michał Magiera z klasy 3C awansował do finału Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy indeks AGH z matematyki.

 

W konkursie matematycznym pt. Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus wyróżnienia otrzymali:
Krzysztof Surówka kl. 1c - laureat I stopnia
Jakub Dobrowolski  kl. 1c - laureat III stopnia
Piotr Łuba  kl. 1c i Krzysztof Hernik kl. 2b - laureat IV stopnia
Andrzej Krzywda kl. 1c - laureat V stopnia

W Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Matematyczny" 10 uczniów zdobyło wyróżnienia, zajmując czołowe lokaty w województwie  w swoich kategoriach.

W kategorii klas pierwszych- uczniowie  z kl. 1c: Krzysztof Surówka - 2 miejsce w województwie, Izabella Kasprzyk (27 miejsce) i Piotr Łuba (27 miejsce)

W kategorii klas drugich: Aleksandra Wrońska 2e (17 miejsce)

W kategorii klas trzecich dominowała klasa 3c: Jakub Semczyszyn (1 miejsce), Hubert Romańczyk (1 miejsce), Andrzej Żarnowski (8 miejsce), Michał Magiera (12 miejsce), Marzena Pepera (16 miejsce), Kacper Olkuski (29 miejsce).

 

   Konkursy i olimpiady artystyczne

    Do etapu okręgowego Olimpiady Artystycznej awansowały: Marianna Kubis (3a), Julia Sarwa i Ewa Krasodomska (3d) oraz Oliwia Prochowska (2d).

 

 

 

  Konkursy i olimpiady w roku szkolnym 2015/2016

 

Konkursy i olimpiady biologiczne

Elżbieta Bafia (klasa 2e) zakwalifikowała się do II etapu (okręgowego) XX edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

       Wiktoria Margas i Łukasz Kędziora (2e) zakwalifikowali się do II etapu  XLV Olimpiady Biologicznej
       Wiktoria Margas otrzymała wyróżnienie za pracę badawczą w tejże Olimpiadzie.

Konkursy i olimpiady historyczne oraz wiedzy o społeczeństwie

Do okręgowego etapu Olimpiady Historycznej zakwalifikowali się Paweł Moskwa 3a, Justyna Mańko 2a, Rafał Prokop 1b i Krzysztof Hernik 1b.


Do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym zakwalifikowali się: Adrian Gołąb 3b, Piotr Zapart 3a i Andrzej Porębski 3c.


Do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie zakwalifikowali się: Piotr Zapart 3a,Szymon Kukla 3a, Krzysztof Pelc 2b, Tomasz Kucharski 3b, Maria Pędzimąż 3b, Piotr Pierzchała 3b i Jakub Janiszewski 3b.

 

Konkursy i olimpiady polonistyczne

        ♦ Do finału (części ustnej) etapu okręgowego Olimpiady Języka Polskiego i Literatury awansowała Zuzanna Ruszar (2a)

 

Konkursy i olimpiady matematyczne

Andrzej  Żarnowski 2c uzyskał wyróżnienie (i bardzo dobry wynik) w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko.
Wyróżnienie to oznacza  zdobycie  tytułu taon.

klasa 2c
Radosław Bielecki, Michał Jędrys, Jakub Słowiak
Klasa 3c
Martyna Bednarczyk, Agnieszka Kamień, Michał Magiera, Kacper Olkuski, Marzena Pepera, Jakub Semczyszyn, Dominika Woźniczka, Mikołaj Stoch, Hubert Romańczyk
Adrianna Baranowska (3c), Adam Górecki (3c), Michał Magiera (2c), Kacper Olkuski (2c), Jakub Patecki (3c), Michał Podleś (3c), Andrzej Żarnowski (2c).

Krzysztof Hernik (1b) uzyskał tytuł laureata I stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus.

W tergorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur Matematyczny" wyróżnienia zdobyło trzech naszych uczniów: Krzysztof Hernik 1b, Adam Dobek 1b, Mateusz Kozioł 3e.

 

Konkursy i olimpiady fizyczne

Michał Podleś (3c) uzyskał tytuł finalisty 65. Olimpiady Fizycznej.

Michał Podleś (3c) uzyskał tytuł Laureata II stopnia  Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" z fizyki.

Michał Presnak (2c) otrzymał wyróżnienie w konkursie Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznego za pracę "Problem kosmicznych śmieci".

 

Konkursy i olimpiady językowe

     Rafał Prokop z klasy 1b  został zakwalifikowany do etapu okręgowego Olimpiady Języka Łacińskiego.

     Maria Smorąg z klasy 1f  została zakwalifikowana do etapu okręgowego Olimpiady Języka Francuskiego.

     Julia Palkij (2b), Lidia Friso (2a) i Alicja Słowiak (3a)  zakwalifikowały się do etapu okręgowego Olimpiady Języka Hiszpańskiego.

     Julia Palkij (2b), Lidia Friso (2a) awansowały do etapu ustnego Olimpiady Języka Hiszpańskiego.

 

    Konkursy i olimpiady artystyczne

     Ewa Krasodomska i Julia Sarwa (2d) zakwalifikowały się do etapu okręgowego Olimpiady Artystycznej.

 

     Konkursy i olimpiady związane z przedsiębiorczością

       Maciej Galas (3b)  został laureatem  Olimpiady Przedsiębiorczości.

 

      Konkursy i olimpiady z wiedzy religijnej

Do etapu diecezjalnego XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej awansowali: Miłosz Rutkowski (3e), Jakub Ciepły (1a) i Andrzej Ciepły (1b).

 

 

Konkursy i olimpiady w roku szkolnym 2014/2015

 

Konkursy i olimpiady matematyczne

♦ Michał Magiera uczeń klasy 1c zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Sejmiku Matematycznym za pracę "Efekt motyla".

      ♦ Łukasz Gosek zakwalifikował się do finału Olimpiady " O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki.

♦ Do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady  "O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki zakwalifikowali się uczniowie: Zofia Walczewska i Michał Szczerba (3 c) oraz Łukasz Gosek (2c)

♦ W ogólnopolskim konkursie "Alfik Matematyczny 2015" Hubert Romańczyk z klasy 1c zajął 2 miejsce w Małopolsce i 54 w kraju.  Mateusz Kozioł z klasy 2e  zajął 14 miejsce w województwie małopolskim.

♦ W XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" Michał Magiera uzyskał wynik bardzo dobry, a wyróżnienia zdobyli: Jakub Semczyszyn, Hubert Romańczyk i Andrzej Żarnowski. Wszyscy wyróżnieni  uczą się w  klasie 1c.

Konkursy i olimpiady informatyczne

Zespół informatyków z naszej szkoły w składzie: Adrianna Baranowska (2C),  Anna Łopata (3C), Michał Szczerba (3C) i Andrzej Leńczuk (3C) zakwalifikował się do finału ogólnopolskiego konkursu informatycznego „Diversity” organizowanego przez Centrum Informatyczne Motorola Solutions Polska w Krakowie.

Konkursy i olimpiady fizyczne

Martyna Bednarczyk z klasy 1c  zdobyła wyróżnienie  w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko".

 

Konkursy i olimpiady chemiczne

Judyta Klamka, uczennica klasy III f została laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej, organizowanego przez Zakład Dydaktyki Chemii  Uniwersytetu Jagiellońskiego, zdobywając tym samym indeks  Wydziału chemii UJ.

 

Do etapu finałowego tego konkursu zostali również zakwalifikowani następujący uczniowie:
Z klasy IIIe:  Jerzy Król, Michalina Śliwińska, Anna Watoła

       Z klas drugich: Dominik Augustyn IIe, Michał Baranek IIe, Hanna Dańków IIe, Jakub Iwanek, Mateusz Kozioł  IIe, Katarzyna Skręt IIf, Marta Żurek IIc

 

              Konkursy i olimpiady polonistyczne

        ♦ Do etapu okręgowego Olimpiady Języka Polskiego i Literatury awansowali: Aleksandra Skrzypek (2d) i Bartłomiej Dudek (2b).

Konkurs Wiedzy "W Kregu Mitów i Kultury Antycznej"

♦ Na IX Wojewódzkim Konkursie Wiedzy "W  Kręgu Mitów i Kultury Antycznej" Kinga Kaźmierczyk z klasy 1a zdobyła 1 miesce. Drugie miejsce zajęła jej siostra - Daria Kaźmierczyk z klasy 3e.

 

Konkursy i olimpiady historyczne oraz wiedzy o społeczeństwie

Adrian Gołąb z klasy II b został finalistą III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP.

Adrian Gołąb z klasy II b został finalistą II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej.

Adrian Gołąb z klasy II b zakwalifikował się do etapu centralnego LVI Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym.

Adrian Gołąb z klasy II b został finalistą VI Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie.

Adrian Gołąb z klasy II b zakwalifikował się do II części etapu okręgowego XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie.

Adrian Gołąb z klasy II b zakwalifikował się do  etapu okręgowego Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

 

Konkursy i olimpiady związane z przedsiębiorczością

♦ Maciej Galas (2b)  - przeszedł do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Ekonomii

      ♦ Maciej Galas (2b) i Joanna Stefańska (3b) awansowali do drugiego etapu Olimpiady Przedsiębiorczości.

      ♦ Adrian Gołąb z klasy II b został finalistą  V Ogólnopolskiej  Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu

     Karierą Zawodową.

      ♦ W okręgowym etapie konkursu ekonomicznego HIGH SCHOOL BUSINESS CHALLENGE, którego organizatorem jest Szkoła Główna        Handlowa w Warszawie,  nasza drużyna w składzie:  Małgorzata Grochowicz (1b), Joanna Stefańska (3b), Maciej Galas (2b) i Andrzej Porębski (2c)  zajęła 2 miejsce.

   ♦ W finale konkursu "Wirtualny menedżer" organizowanym przez Fundację "Na rzecz nauki i edukacji -Talenty", Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz NBP reprezentacja Liceum  w składzie: Gosia Grochowicz (1b), Karol Grabowski (2b) i Hubert Romańczyk (1c)zajęła  drugie miejsce.

 

     Konkursy i olimpiady geograficzne

     Filip Bodziarczyk (2b) - awansował do etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej

 

     Konkursy i olimpiady z wiedzy religijnej

    ♦ Adrian Gołąb z klasy II b został laureatem  XIII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

 

     Konkursy i olimpiady językowe

     Kinga Kwolek z klasy IId została zakwalifikowana do etapu okręgowego Olimpiady Języka Francuskiego. 

     Marta Strzelecka z klasy IIIc zakwalifikowała się do części ustnej etapu okręgowego Olimpiady Języka Hiszpańskiego.

 

Konkursy i olimpiady w roku szkolnym 2013/2014

 MichaMichałMincbvdfhgh

  

 

Konkursy i olimpiady chemiczne

Michał Wójciak - uczeń klasy 3 b - uzyskał tytuł Finalisty VX Olimpiady Chemicznej

Michał Wójciak- uczeń klasy 3b -  uzyskał tytuł Laureata w VI Podkarpackim Konkursie Chemicznym im. Ignacego Łukasiewicza

Jakub Hołda (klasa 3b), Monika Zasada ( klasa 3c), Judyta Klamka (klasa 2f) - tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej organizowanym przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego

Maciej Watoła (klasa 3c) - wyróznienie w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej organizowanym przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego

Konkursy i olimpiady biologiczne

Piotr Guzy i Paweł Zieliński - uczniowie klasy 3c w etapie wojewódzkiem XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Konkursy i olimpiady matematyczne

Jan Kowalczyk  - uczeń klasy 3e - uzyskał tytuł Laureata VII  Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki.

        Do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady  "O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki zakwalifikowali się uczniowie klasy  3d:  Przemysław Bielecki, Maksymilian Duraj i Franciszek Kubis.

     Konkursy i olimpiady z fizyki

       Do drugiego etapu  Olimpiady  "O Diamentowy Indeks AGH" z fizyki zakwalifikował się Maciej Janowski (3d).  

     Konkursy i olimpiady informatyczne

       Adrianna Baranowska (1c), Ignacy Migas (3d), Michał Tuleja (2d) i Justyna Włodyga (2d) -  5 miejsce w Wielkim Finale konkursu informatycznego Diversity.     

      Konkursy i olimpiady historyczne

do etapu okręgowego zakwalifikowali się:

Olimpiada Historyczna- Jakub Znamiec i Wiktor Bąk

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym- Jakub Znamiec i Adrian Gołąb

Olimpiada Wiedzy o Prawie - Jakub Znamiec, Adrian Gołąb, Zofia Kwiatkowska, Katarzyna Zbylut, Franciszek Chmiel, Wiktor Bąk, Jakub Olenicz.

XXIV Olimpiada Teologii Katolickiej

Tomasz Kucharski -  zajął IV miejsce w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej

XVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

        Karol Waszczuk, Michał Ciepły - zakwalifikowani do etapu diecezjalnego Konkursu

XXXVIII Olimpiada Artystyczna

Michał Kręcisz - przeszedł do II etapu (wojewódzkiego ) Olimpiady Artystycznej

Konkursy i olimpiady związane z przedsiębiorczością

Maciek Galas  - został finalistą Olimpiady Przedsiębiorczości

W konkursie "Wirtualny menedżer" organizowanym przez Fundację "Na rzecz nauki i edukacji-Talenty", Wyższą Szkołę  Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz NBP nasza drużyna (Karol Grabowski i Jakub Styrna z 1b oraz Anna Łuba z 1d)  dostała się do finału.

 

Konkursy i olimpiady w roku szkolnym 2012/2013                                 

 

Konkursy i olimpiady informatyczne

Ewa Sajdak, Karolina Tutaj, Mateusz Kaczmarczyk i Bartek Banaś (wszyscy z klasy 2d), VI miejsce w  finale konkursu informatycznego Diversity.

Konkursy i olimpiady biologiczne

Bogusław Dunaj - (uczeń klasy 3b) zdobył tytuł laureata  zawodów okręgowych  XLII Olimpiady Biologicznej i zakwalifikował się do finału olimpiady biologicznej.

W etapie centralnym XLII Olimpiady Biologicznej Bogusław Dunaj uzyskał tytuł finalisty.

Aleksandra Kucharska (uczennica klasy 2b) i Piotr Guzy (uczeń klasy 2c) - Finaliści XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Gabriela Mielecka - klasa 3c i Bartosz Franczak - klasa 3b - udział w wojewódzkim finale XXVIII Olimpiady Ekologicznej

Konkursy i olimpiady chemiczne

       Michał Wójciak - (uczeń klasy 2b) uzyskał tytuł wyróżnionego finalisty LIX Olimpiady Chemicznej.

       Michał Wójciak - (uczeń klasy 2b)  został laureatem II miejsca V Podkarpackiego Konkursu Chemicznego im. I.   Łukasiewicza

       Michał Wójciak - (uczeń klasy 2b) laureatem II miejsca w etapie krajowym Europejskiego Konkursu Chemicznej EChem Test

       Michał Wójciak - (uczeń klasy 2b) finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Uniwersytet Śląski

Agnieszka Kowalczyk (uczennica klasy 3c) i Michał Wójciak (uczeń klasy 2b) - zostali  laureatami organizowanego przez Wydział Chemii UJ Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej

Gabriela Mielecka (uczennica klasy 3c), Katarzyna Marek (uczennica klasy 3b), Monika Zasada (uczennica klasy 2c) zostali wyróżnieni w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej

Konkursy i olimpiady matematyczne

Aleksander Baranowski, Robert Bulas, Aleksander Kowal, Michał Kręgiel, Joanna Szczerba, Michał Śmietana, Filip Turczynowicz-Suszycki (uczniowie klasy 3d) oraz Jan Kowalczyk (z klasy 2e) i Magdalena Łaciak (z klasy 3e) zakwalifikowali się do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki.

Jan Kowalczyk (uczeń klasy 2e) i Petro Kocherhan  (uczeń klasy 1b) przeszli do okręgowego etapu Olimpiady Matematycznej.

Konkursy i olimpiady fizyczne

Uczniowie klasy 3d: Joanna Szczerba i Robert Bulas zdobyli wyróżnienie i tytuł "taon" w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko".

Robert Bulas (z klasy 3d) zakwalifikował się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH

Przemysław Bielecki i Maciej Janowski  (uczniowie klasy 2d)  zakwalifikowali się do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z  fizyki.

Konkursy i olimpiady polonistyczne

Katarzyna Wartalska (uczennica klasy 3a) laureatką trzeciego miejsca XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Ilona Podlecka (uczennica klasy 3a) zajęła I miejsce i zdobyła indeks na Wydział Polonistyki UJ w Konkursie literackim organizowanym przez Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego „Świat ukryty w literaturze. Świat ukryty w języku. Świat ukryty w tekstach kultury”.

Aleksandra Chrobak (uczennica klasy 2a), Maria Bałus, Joanna Mrowiec, Katarzyna Wartalska i Mikołaj Borkowski (z klasy 3a) zakwalifikowali się do okręgowego etapu XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Olimpiada Wiedzy Biblijnej

       Judyta Klamka - (uczennica klasy 1f) została finalistką Olimpiady Wiedzy Biblijnej w naszej diecezji.      

      Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

      Magdalena Nowak - (uczennica klasy 3e) - zakwalifikowała się do II etapu XI Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki.

 

Konkursy i olimpiady w roku szkolnym 2011/2012

 

Konkursy i olimpiady biologiczne

Bogusław Dunaj - (uczeń klasy 2b) został finalistą  XLI Olimpiady Biologicznej.

Konkursy i olimpiady chemiczne

Krzysztof Gajkowski-Wójcik (uczeń klasy 3c) został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ dla klas trzecich

Magdalena Podleś (uczennica klasy 2b) została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ dla klas drugich

Michał Wójciak (uczeń klasy 1b) doszedł do Etapu Okręgowego LVIII Olimpiady Chemicznej

Michał Wójciak (uczeń klasy 1b) zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym im. Prof. A. Swinarskiego UMK

Michał Wójciak (uczeń klasy 1b) został  laureatem Podkarpackiego Konkursu Chemicznego im. I. Łukasiewicza Politechniki Rzeszowskiejz II lokatą;  przeszedł część teoretyczną (zdobywszy 1. miejsce)

 

Konkursy i olimpiady fizyczne

Robert Bulas (uczeń klasy 2d) autor projektu "Prąd, którego nie znasz. Działo magnetyczne" - został laureatem Konkursu Projektów Naukowych organizowanego przez Instytut Fizyki UJ w ramach Projektu Feniks

Grzegorz Najderek (uczeń klasy 3d) i Krzysztof Gajkowski-Wójcik (uczeń klasy 3c) oraz Joanna Szczerba (uczennica klasy 2d) zdobyli wyróżnienie i tytuł "taon" w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko"

 

Konkursy i olimpiady historyczne

Jakub Krawczyk - uczestnik etapu okręgowego

Konkursy i olimpiady matematyczne

Grzegorz Najderek (uczeń klasy 3d) został laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH 

Jan Kowalczyk  (uczeń klasy Ie)  został laureatem ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Meridian Mathematics Competition. organizowanego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej dla uczniów liceów ogólnokształcących

Alicja Baranowska (uczennica klasy 3d) zakwalifikowała się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki

Jan Kowalczyk (uczeń klasy 1e) zakwalifikował się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki

Piort Kucewicz, Michał Łabęcki  z klasy 3d zakwalifikowali się do drugiego etapu Olimpiady Matematycznej o Diamentowy indeks AGH

 

Konkursy i olimpiady informatyczne

Zespół w składzie: Joanna Szczerba, Alicja Baranowska, Aleksander Ba