Sukcesy artystyczne

Sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2015/2016

♦  24. XI. 2015. Natalia Cież z klasy 2d zdobyła pierwsze miejsce w Wojewódzkim Konkursie na interpretację utworów Jana Kochanowskiego. Szymon Kukla z klasy 3a został w tym konkursie wyróżniony. Oboje prezentowali swoje odczytanie Trenu X.

♦ W XIII Krakowskim Konkursie Recytatorskim Szymon Kukla (3a) zdobył  pierwsze miejsce. Katarzyna Maciocha (1d) zajęła drugie miejsce.

♦ 28.04.2016.  W  organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. A.Bursy XXXVI Festiwalu Artystycznym Młodzieży Małgorzata Ojczenasz (3d) zdobyła pierwsze miejsce w kategorii: plastyka.

Sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2014/2015

♦ Natalia Cież z klasy 1d  została zakwalifikowana do finałowego etapu Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Francuskiej Grand Prix Edith Piaf 2015.

♦ Małgorzata Ojczenasz z klasy 2d zajęła I miejsce w kategorii MALARSTWO na organizowanym przez MDK im. A.Bursy XXXV Festiwalu Artystycznym Młodzieży.