Konkurs Twórczości Artystycznej im. Weroniki Pihut

upamiętnia naszą absolwentkę zmarłą  w 2011 roku tuż po maturze.

Widoczna na zdjęciu "dziewczyna z perłami"- to właśnie Weronika.

Konkurs jest organizowany w kilku kategoriach (taniec, muzyka,  plastyka, twórczość literacka) i ma na celu promowanie i rozwijanie zainteresowań twórczych uczniów naszej Szkoły.

W czerwcu, w czasie Wieczoru Artystycznego odbywa się Gala Konkursu, na której prezentują się najwyżej ocenieni przez Jury twórcy. Wtedy też następuje ogłoszenie laureatów  i wręczenie nagród.

Terminarz piątej edycji (2016/17)

Karta zgłoszenia

V Gala Konkursu  (czerwiec 2017)

Laureaci: Oliwia Prochowska 2d (sztuki plastyczne), Zuzanna Cyunel 1f (literatura) i Anna Grzybczyk 1d (muzyka).

IV Gala Konkursu (czerwiec 2016)

Laureaci: Maria Waszczyszyn (plastyka), Kinga Kaźmierczyk (literatura),  Agnieszka Kamień  i Julia Palkij (muzyka)

III Gala Konkursu (czerwiec 2015)

Laureaci: Julia Sierpień (plastyka), Aleksandra Kukiełka (literatura),  Wiktoria Kubinek (muzyka)

II Gala Konkursu   (czerwiec 2014)

Laureaci: Alicja Chmura (sztuki plastyczne),  Zofia Walczewska (literatura) i Szymon Kukla (muzyka).

I Gala Konkursu  (czerwiec 2013)

Laureaci: Kinga Dusik  (sztuki plastyczne), Weronika Rynkiewicz  (literatura) i Marcin Włodarczyk (muzyka)