Andrzejki

24.11 był dniem wyjątkowym. Nie tylko ze względu na panujący wtedy dzień buraka, ale przede wszystkim z powodu odbywającej się w naszym Liceum zabawy andrzejkowej. Co prawda do św. Andrzeja pozostało kilka dni, ale nie przeszkodziło to uczniom naszej Szkoły w dobrej zabawie.

Były tańce pijarskie, były gry i zabawy integracyjne, były serduszka, gdzie można było wylosować imię przyszłego partnera lub partnerki (ciekawe, ile z nich faktycznie się sprawdzi?), a co najbardziej innowacyjne - były randki w ciemno! Samorząd Szkolny dał uczestniczącym w zabawie okazję do bliższego poznania się, ale żeby nie było tak prosto - uczestnicy tychże randek nie widzieli siebie nawzajem, musieli więc znaleźć wspólny język (w przenośni i dosłownie - przecież nic nie widzieli) w rozmowie. Spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co może tylko cieszyć, bo pokazuje, że dla naszych uczniów faktycznie ważniejszy jest charakter niż wygląd.
Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z tego wydarzenia.