Olimpiada o diamentowy indeks AGH - matematyka i fizyka

Z radością informujemy, że sześcioro uczniów z klasy 4B  zostało zakwalifikowanych do prestiżowego drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki i czworo z fizyki ( dwóch z klasy 4B i po jednym z 2C i 3B) do drugiego etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki.  To wyjątkowe osiągnięcie świadczy o ich wysokich umiejętnościach oraz pasji do nauk ścisłych.

Mamy zaszczyt przedstawić utalentowaną szóstkę, która będzie reprezentować naszą Szkołę:

z matematyki

• Piotr Ciećkiewicz
  • Damian Mazurek
  • Tomasz Matyasik
  • Rita Pieniążek
  • Bartosz Stańczyk
  • Julian Twardy
  •           i czwórkę wspaniałych fizyków:
  • Wojciech Skalski, 2c
  • Jan Hadam, 3b
  • Szymon Pietruszka, 4b
  • Jakub Wąsowicz,  4b
  • Życzymy naszym uczniom powodzenia w kolejnym etapie zawodów fizycznych i matematycznych. Jesteśmy dumni z ich zaangażowania oraz wysiłku w rozwijaniu swoich umiejętności. To nie tylko sukces indywidualny, ale także dowód na wysoki poziom nauczania w naszej szkole. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze osiągnięcia!