Zaproszenie na dzień otwarty

W sobotę 20 kwietnia 2024 od godziny 9.00 do 14.00 będziemy czekali na Państwa wizytę. Zachęcamy do spotkań i rozmów w salach  lekcyjnych.

Szanowni Państwo!

W imieniu naszej  Szkolnej Wspólnoty zapraszamy na

Dzień Otwarty.

Do Państwa dyspozycji pozostawać będą: dyrekcja, duszpasterze, nauczyciele różnych przedmiotów, psycholog i pedagog, pracownicy biblioteki, a także nasi uczniowie. Przekażemy ofertę edukacyjną obowiązującą w nowym roku. Będziemy starali się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszej szkoły.

●Zachęcamy do oglądania rysunków architektonicznych eksponowanych na szkolnych korytarzach oraz procesu tworzenia prac. Będzie też możliwość rozmów osobistych z nauczycielami ze Studia Rysunku „Koletek” , którzy od wielu lat współpracują z naszym liceum.

● Miłośników Tolkiena zapraszamy do biblioteki, aby uczestniczyć w grze ‘Literacki Escape Room’.

Do naszego liceum będą Państwo wchodzić głównym wejściem, a następnie – kierowani przez uczniów – podążać do wybranych sal na spotkania i do zwiedzania budynku Szkoły.

Do zobaczenia już wkrótce!