Szanowni Państwo!

W imieniu naszej  Szkolnej Wspólnoty zapraszamy na Dzień Otwarty.

W środę  19 maja br. od godziny 16.00 do 19.00  będziemy czekali  na Państwa wizytę. Zachęcamy do  spotkań i rozmów w salach  lekcyjnych L.O. Zakonu Pijarów.

Rekrutacja 2021

● Do Państwa dyspozycji pozostawać będą: dyrekcja, duszpasterze, nauczyciele różnych przedmiotów, pracownicy biblioteki, a także nasi uczniowie.   Będziemy starali się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszej Szkoły.

● Zachęcamy do oglądania rysunków architektonicznych eksponowanych  na szkolnych korytarzach oraz procesu tworzenia prac. Będzie też możliwość rozmów osobistych z nauczycielami ze Studia Rysunku „Koletek” , którzy od wielu lat współpracują z naszym liceum.

Ze względów pandemicznych do budynku naszego L.O. będą Państwo wchodzić głównym wejściem, a następnie – kierowani przez uczniów – podążać do wybranych sal na spotkania.

Do zobaczenia już wkrótce!

Czekamy na Was